piątek, 25 października 2013

WIEK ZIEMI, cz. 15, Ciśnienie ropy

Kent Hovind
WIEK ZIEMI
cz. 15

Wiecie, że kiedy wierci się w Ziemi, to czasem wytryskuje ropa. Ropa podlega ogromnemu ciśnieniu, które dochodzi do 1400 kg / cm2. Tryska spod ziemi z ogromnym świstem. Naukowcy, którzy badają skały bezpośrednio nad złożami ropy, mówią, że ciśnienie ropy jest większe, niż ciężar przykrywających ją skał. Ropa powina rozłupać skały w mniej niż 10 tys. lat.

Teraz pytanie: skoro Ziemia ma miliony lat, to dlaczego wciąż mamy do czynienia z wielkim ciśnieniem?

I skąd w ogóle wzięła się ropa?

Praktycznie wszyscy naukowcy są zgodni, że ropa powstała ze zmiażdżonych organizmów, na które oddziaływało ciepło i ciśnienie. Już 30 lat temu nauczyliśmy się, jak w 20 minut uzyskać baryłkę ropy z tony odpadów*. W Australii do produkcji ropy wykorzystuje się szlam z oczyszczalni ścieków. Naukowcy mówią: dinozaury zamieniły się w ropę. Ja mówię: nie sądzę. Przecież musiałoby to trwać ok. 80 mln lat!

Mam na ten temat inną teorię: wierzę, że ok. 6 tys. lat temu Bóg stworzył wszystko, 4.400 lat temu nastąpił potop. W potopie utonęło wiele zwierząt i ludzi. Zostali przysypani przez żwir, kamienie, błoto i pod konkretnym ciężarem przemienili się w ropę. Tak więc ropa powstała z zatopionych ludzi i zwierząt. To oznacza, że waszym paliwem są przodkowie. Następnym razem, gdy będziecie tankować, powiedzcie: powinniście byli usłuchać Noego! Mówił przecież, że będzie padać!


* - W Australii Zachodniej w roku 1996 zatwierdzono wart $22,4 mln projekt budowy zakładów wytwarzających z osadów ściekowych w 30 minut. Źródła: Creation Ex Nihilo, t. 12, nr 2, s. 30; Przetwarzanie odpadów organicznych w ropę, Hadden R. Appell, US Dept of Interior, Bureau of mines, 1971.

01.41.44-01.43.41

[dalej]
[do początku]



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz